دانلود فیلم سینمایی برای که قلبها می تپد

فیلم سینمایی برای که قلبها میطپد

فیلم سینمایی برای که قلبها می تپد

فیلم سینمایی برای که قلبها می تپد با کیفیت تله 35 میلیمتری

  • کارگردان : ایرج قادری
  • نویسنده : سعید مطلبی
  • بازیگران : رضا بیک ایمانوردی – پوری بنایی – آرمان – ایرج قادری – جمشید مهرداد – ایران قادری – اشرف کاشانی – علی اکبر مهدوی فر – عسگری – طباطبایی – اخلاقی
  • محصول : ایران
  • حجم فایل : 1014 مگابایت
  • سال تولید : 1350
  • مدت زمان : 93 دقیقه

 

خلاصه داستان فیلم برای که قلبها می تپد :

 

نازی و رضا و فرهاد از کودکی با هم بزرگ شده اند. فرهاد به وکالت مشغول است و رضا روزگار را به بطالت می گذراند. آن دو به نازی علاقه دارند، اما نازی و پدرش سرهنگ به رضا اعتنائی نشان نمی دهند و فرهاد برای خاطر رضا از عشق خود صرف نظر می کند. رضا درس می خواند و به خدمت نظام می رود، اما پس از مدتی دوستش جمشید خبر می آورد که او در یک درگیری نظامی کشته شده است. روزی که نازی و فرهاد برای ازدواج آماده شده اند رضا سرمی رسد و فرهاد مقدمات ازدواج آن دو را فراهم می کند، تا این که مدتی بعد رضا در صندوقچه ی جواهرات نازی نامه ای قدیمی از فردی ناشناس خطاب به نازی می بیند که به او اظهار علاقه کرده است. نازی از افشای نام فرهاد خودداری و رضا به قهر قصد سفر می کند. نازی و فرهاد برای جلوگیری از سفر او تلاش می کنند. فرهاد در تصادف اتومبیل به شدت زخمی می شود و خود را با پیکری زخمی به فرودگاه می رساند. او فاش می کند که نویسنده ی نامه است و قبل از پرواز هواپیما، در آغوش رضا جان می دهد. سرانجام رضا و نازی زندگی جدیدی را آغاز می کنند.

 

با عضویت ویژه در سایت قدیمستان میتوانید به صورت رایگان فیلم های سینمایی ، مجله ها و روزنامه های قدیمی ایران را بدون محدودیت دانلود کنید .

 

نمونه کیفیت فیلم :

فیلم سینمایی برای که قلبها میطپد
نمایی از فیلم سینمایی برای که قلبها میتپد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان